SASTANAK UPRAVE ECLA-e - 16.11.2007., Dublin, Irska

Cijenjene kolegice i kolege,

na sastanku Uprave European Company Lawyers Association (ECLA) održanom danas 16. studenog 2007. godine u Dublinu u Irskoj članovi Predsjedništva Udruge korporativnih pravnika službeno su predstavili našu Udrugu.

S velikom radošću obavještavamo Vas da je Uprava European Company Lawyers Association (ECLA) primila našu Udrugu u svoje članstvo, te da je od danas naša Udruga član te eminentne međunarodne asocijacije korporativnih pravnika.

Članstvo Udruge u ECLA jamstvo je našeg organiziranog i direktnog sudjelovanja u upoznavanju, primjeni i kreiranju pravne stečevine korporativnog prava EU.

Ovu svečanu priliku koristimo kako bi Vas pozvali na učestvovanje na seminarima ECLA i druženje s korporativnim pravnicima Europe.
Nadamo se Vašim novim prijedlozima i idejama.

S poštovanjem,
Tajnik Udruge